Звички: як навчитися рано вставати

Перш за все, треба хотіти цього настільки, щоб зробити.

Мотивація – це ключ до всього. Моя мотивація в тому, щоб зберігати синхронність з розпорядком своїх друзів. Тому що в іншому випадку я збиваюся на 28-годинний день і просто зникаю з життя цих людей. Коли це відбувається, я проводжу багато часу в «вампірському режимі» — сплю вдень і працюю вночі. Іноді в цьому немає нічого страшного, якщо ви просто хочете робити справу і інші люди вас не хвилюють. Ваша мотивація скоріше всього буде інший.

Потрібно підготуватися перед тим, як лягати спати.

Перед кожним успішним дією стоїть підготовка. В цьому випадку, я потребую певному відрізку сну (8 годин), а це означає, що потрібно заснути в конкретний час.

Потрібно навчитися переривати солодкий сон.

Лягти спати вчасно – це ще півсправи. Тепер треба навчитися вставати! Якщо ви не можете змусити себе прокинутися, то вам буде потрібно хороша причина для цього – інакше ви просто знову заснете.

Потрібно навчитися позбуватися від сонливості.

Кілька разів я прокидався по будильнику, вставав з ліжка, приймав душ і збирався йти на роботу, ще не розуміючи, що насправді все ще сплю.

Працюйте над створенням звички протягом двох-трьох тижнів.

Два тижні – це мінімальний час, який буде потрібно, щоб виробити звичку, хоча для створення цієї звички я працював три тижні.

Habits: Waking Early Summary

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *