Зручна полиця для зберігання взуття

Натрапила цілком випадково на чергову икеевскую ідею по зберіганню речей, на цей раз справа стосується взуття. Настільки просто і зручно, що я дивуюся, як ми до цього не додумалися. Я в черговий раз пошкодувала, що в Києві немає нормального магазину від Ikea.

Зручна полиця для зберігання взуття

©photo

Автор ідеї використовував спеціальні икеевские коробочки для зберігання, я ж пропоную пустити на це «рідні коробки» вашого взуття (тобто ті, в яких вони продавалася). Ідея проста і геніальна — зробити коробки для взуття з віконцями, щоб не потрібно було щоразу перевертати все догори дном і дивитися, де яка взуття лежить плюс сама взуття не припадає пилом і не брудниться.

Отже, вам знадобиться: коробки з-під взуття, ніж для паперу, скотч, лист прозорого пластику і стелаж, на який ці коробочки можна буде поставити.

Акуратно вирізати з довшої сторони коробки віконце з допомогою ножа для паперу (попередньо накресливши з допомогою олівця і лінійки рівний контур), потім кладете вирізане картонне віконце на лист пластику, обводите його і додаєте по краях хоча б по 2 см запасу. Потім вирізати вже пластикове віконце і вже за допомогою скотча прикріплюєте його до коробки.

Готові коробки з віконцями виставляєте на стелаж або просто одну на іншу.

Зручна полиця для зберігання взуття

Все геніальне просто, правда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *