Зростом не вийшли: розгублені собаки чують голос господині, але знайти не виходить (відео)

Звуть цю дівчину Роміна Орофиамма, проживає вона в Торонто, Канада. Вона веде канал в соціальних мережах, а також має двох чудових коргі. Як це пов’язано? – поцікавитеся ви. А ось як – у процесі створення контенту для каналу дівчині спало на думку записати веселий ролик, де вона вирішила пожартувати над своїми вихованцями. І все-таки хитра задумка вдалася – читайте, а також дивіться відео нижче. Воно обов’язково підніме вам настрій.

Роміна вміло зависає в дверному отворі, звідки і кличе поіменно двох своїх собак – Доббі і Блу, прикладаючи палець до губ. Вони стрімко мчать на пошуки джерела голосу, однак не помічають господиню з-за свого маленького росту і коротких лап, яка не потрапляє в поле їх зору. Коргі, нічого не підозрюючи, проскакують під ногами дівчини і біжать далі вгору по сходах. Але чи доберуться вони до мети?

Нижче на фотографії та сама 29-річна дівчина-блогер Роміна Орофиамма зі своїми улюбленими вихованцями, які і принесли їй раптову славу.

Коргі, які втратили господиню

Це відео швидко розлетілася по соціальним мережам, піднімаючи настрій великій кількості людей. Подивіться і ви, як дві чарівні коргі весело мчать на пошуки господині, не підозрюючи про те, що це всього лише жарт…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *