Знижки на програми та ігри в Google Play 9 лютого

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Dual SIM Selector Pro

Корисна утиліта для власників смартфонів з кількома сім-картами. Dual SIM Selector дозволить задати правила вибору сім-карти в сторонніх звонилках, налаштувати маски телефонів і асоціації з контактами. А ще програма здатна до самонавчання.

Завантажити в google play

Titan Quest

Мобільний порт одного з кращих представників hack-and-slash з добре продуманою рольовою системою і вражаючою глибиною опрацювання. Представляючи інтереси богів на землі, вам належить врятувати світ від могутніх титанів, вибралися з тисячолітнього ув’язнення. Гра просто обов’язкова до ознайомлення для всіх шанувальників жанру і Diablo зокрема.

Завантажити QR-Code

Titan Quest
Розробник: HandyGames
Ціна: 590,00 ₽

Machinarium

Одна з найкращих сучасних адвенчур, в якій ви зіграєте за маленького робота-сміттяра, зіткнувся з небезпечною бандою змовників. Приголомшливо пророблений світ, цікаві герої та головоломки, над якими доведеться добре подумати.

Завантажити в google play

Braveland Pirate

Третя і завершальна частина відмінною фентезійної стратегії, в цей раз оповідає про долю пірата Джима. Як водиться у піратів, він вирушає на пошуки скарбів. Шлях буде нелегким і дуже небезпечним, тому вам знадобляться унікальні здібності вашого героя і персонажів команди, а також рідкісні артефакти, що підсилюють їх. Пориньте в захоплюючу пригоду довжиною більше семи годин!

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *