Знижки на програми та ігри в Google Play 9 листопада

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

God of Blades

Динамічний екшен про повсталий з мертвих короля, який відстоює право на свої землі, рубаючи всіх мечем направо і наліво. Є режим кампанії, багато зброї, здібностей і 11 світів, які вам належить пройти.

Завантажити в google play

Знижки

Stellarium планетарій

Любите дивитися на зірки вечорами? Зі Stellarium робити це набагато цікавіше! Додаток перетворить ваш смартфон в справжній астрономічний атлас або кишеньковий планетарій, якщо хочете. З його допомогою можна дізнатися про зірки і планети буквально все: достатньо просто навести гаджет на вас цікавить ділянка зоряного неба.

Завантажити QR-Code

Stellarium планетарій
Розробник: Noctua Software
Ціна: 299 р. 219,00 ₽

Death Worm

Популярна аркада, в якій вам у вигляді гігантського хробака потрібно буде знищувати людей, які намагаються вбити вас. Натовпу супротивників, різні ігрові оточення і повне безумство на екрані.

Завантажити в google play

Kingdom Rush Origins

Один з кращих представників жанру tower defense на мобільних платформах. Фентезійний світ знову в небезпеці, і захистити його можете тільки ви. У цьому допоможуть не тільки вежі, але і відважні герої, що володіють спеціальними здібностями, які можна розвивати. Відмінний баланс і захоплюючий геймплей, що затягує всерйоз і надовго.

Завантажити QR-Code

Kingdom Rush Origins
Розробник: Ironhide Game Studio
Ціна: 179 р. 45,00 ₽

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *