Знижки на програми та ігри в Google Play 9 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Swiftly switch — Pro

Корисна утиліта для швидкого перемикання між запущеними додатками і виклику різних функцій. Додає невелику круговий меню, яке викликається рухом від краю екрана. В ньому відображаються не тільки активні програми, але й уподобання, шорткаты дій, робочий стіл, регулювання гучності, яскравості та інші системні функції.

Завантажити в google play

Знижки

Фотосейф Про

Надійне сховище для ваших фото, в якому вони будуть приховані від сторонніх очей. Блокувати можна як всю галерею, так і окремі альбоми, захистивши їх паролем або взагалі замаскувавши додаток під віджет калькулятора.

Завантажити в google play

Talisman

Цифрова адаптація перевіреної часом настільної гри, погружающей вас в світ, наповнений магією, в якому містика і злий рок чекають на кожному кроці. Лише пройшовши всі випробування, приготовані померлим королем-магом, можна стати правителем земель Талісмана. Але чи вистачить у вас сил?

Завантажити в google play

Table Tennis Touch

Симулятор настільного тенісу із зручним управлінням і відмінною графікою, який дозволить вам відчути себе справжнім професіоналом. Потренувавшись для початку зі спеціальним спаринг-роботом, ви перейдете в режим кар’єри, де вас чекають понад 30 супротивників, кожен — зі своїм унікальним стилем гри.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *