Знижки на програми та ігри в Google Play 8 листопада

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Swipedge Prime

Корисна утиліта, яка додає невелику панель, яка відкриває швидкий доступ до потрібних додаткам. Своєрідний ящик, куди можна складати ярлики додатків, ігор, налаштування ОС і багато іншого. Swipedge також має більше 50 тем оформлення на будь-який смак.

Завантажити в google play

Boulder Dash®-30th Premium

Реінкарнація класичного хіта з Atari, приурочена до її тридцятиріччя. Дослідіть печери і вирішуйте головоломки — як у старі добрі часи. Прорубите собі шлях крізь скелі, зібрати всі коштовності і намагайтеся не потрапляти на очі небезпечним мешканцям підземного світу.

Завантажити в google play

Таємниці часу 3

Нові пригоди мандрівниці у часі Естер Емброуз. Щоб врятувати власне майбутнє, дівчині доведеться відправитися в минуле крізь час і простір. Побувавши в багатьох мальовничих локаціях, Естер — не без вашої допомоги — розгадає оповиті мороком таємниці і знайде відсутні шматочки картини майбутнього.

Завантажити в google play

FINAL FANTASY III

Портована з Nintendo DS третя частина легендарної серії. Саме з неї FINAL FANTASY почала набирати велику популярність. Вас чекає відмінний сюжет і хороша бойова система з можливістю вибору професій і унікальними навичками для кожного персонажа. Завдання звична — врятувати світ.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *