Знижки на програми та ігри в Google Play 7 листопада

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Як зав’язати краватку

Програма, яка навчить вас правильно зав’язувати краватку. Вас чекають близько 30 докладних інструкцій про зав’язування як простих, так і складних вузлів. Кожна з них супроводжується описом сайту, включаючи його розміри, форму, складність і переваги.

Завантажити в google play

Club Punch

Симулятор вуличного бійця Club Punch багатий посиланнями на всі ваші улюблені фільми, ігри та комікси з 80-х. За сюжетом ви повинні помститися за батька, загиблого у вас на руках. Для цього доведеться тренуватися, поліпшувати показники, виступати на рингу і в підсумку прийти до успіху.

Завантажити в google play

Adventures of Poco Eco

Дослідіть дивовижний світ, в якому можна багато чого побачити і ще більше — почути. Допоможіть допитливому мандрівникові Поко Еко завершити місію з пошуку звуків, втрачених його племенем. Вирішуйте головоломки і просто насолоджуйтеся чарівними пейзажами на кожному рівні.

Завантажити в google play

Evo Explores

Історія космічного мандрівника Ево, який опинився на планеті Байт, яка непідвладна законам фізики. Щоб зрозуміти, із-за чого загинули всі жителі планети, Ево належить досліджувати чудові архітектурні споруди і розгадати безліч головоломок, побудованих на оптичні ілюзії.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *