Знижки на програми та ігри в Google Play 7 червня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Camera ZOOM FX

Камера з розширеними можливостями для тих, хто серйозно захоплюється мобільного фотографією. Крім просунутих функцій зйомки, включаючи стабілізацію і кілька варіантів сітки, тут є інструменти для обробки відзнятого матеріалу — від кольорокорекції до художніх ефектів.

Завантажити QR-Code

Camera ZOOM FX Premium
Розробник: androidslide
Ціна: 259,00 ₽

This War of Mine

Заснована на реальних подіях і пробирающая до глибини душі стратегія виживання, в якій вам доведеться приймати важкі моральні рішення, отримуючи потужний заряд емоцій від їх наслідків. Дія This War of Mine розгортається під час Боснійської війни 1992-1996 років, але гравець буде не озброєним солдатом, як це часто буває, а одним із мирних жителів, які намагаються врятувати свої життя.

Завантажити QR-Code

This War of Mine
Розробник: 11 bit studios
Ціна: 999 ₽ 799,00 ₽

Anomaly

Інтерактивна новела про сумне майбутнє людства. 2717 рік, всі ресурси Землі виснажені, люди живуть на орбітальних колоніях, всі корпорації та країни змушені об’єднатися для виживання. Для повного занурення в сюжет бажано знання англійської.

Завантажити в google play

Beyond Ynth HD

Проста, але дуже захоплююча фізична головоломка з великою кількістю різноманітних рівнів. Гравцям належить допомогти невеликий комашці пройти через гори, ліси та пустелі, щоб виконати свою місію і повернути додому потужний артефакт.

Завантажити QR-Code

Beyond Ynth HD
Розробник: FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Ціна: 230 ₽ 149,00 ₽

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *