Знижки на програми та ігри в Google Play 7 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Погода Live

Одне з кращих погодних додатків з красивим віджетом і циферблатом для годинника з анімацією, мінливі в реальному часі. Доступний прогноз на тиждень і найближчі дні, а також карта дощу і хмар, супутникова карта і метеокарта. Можна легко налаштувати зовнішній вигляд і кількість відображуваної інформації.

Завантажити в google play

Знижки

30 Day Fitness Challenges

Киньте виклик самому собі! Виконуйте один з комплексів вправ, поданих у цьому додатку, і результат не змусить себе чекати. У списку доступних добірок є близько 20 комплексів, включаючи вправи на прес, віджимання і кардіо.

Завантажити в google play

Kiwanuka

Захоплююча головоломка, в якій потрібно управляти натовпом чоловічків, проводити їх за рівнями і долати різні перешкоди. Як могутнє божество, ви будете вказувати їм шлях блискавками і робити містки, щоб перевести через прірви. За концепцією дуже нагадує Lemmings.

Завантажити в google play

Assassin’s Creed. Ідентифікація

Рольовий екшен з улюбленим героєм про протистояння двох могутніх орденів — асасинів і тамплієрів. На цей раз зустріч призначена в Італії епохи Відродження. Вас чекають вузькі вулички середньовічного міста, погоні, стрибки по дахах і несподівані зустрічі з небезпечними ворогами.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *