Знижки на програми та ігри в Google Play 6 лютого

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

TinyCam Monitor PRO

Функціональна утиліта для відеоспостереження та управління IP-камерами. Дозволяє стежити за дітьми і домашніми тваринами, а також спостерігати за офісом і будь-якими іншими приміщеннями. Підтримує визначення руху, віджети, трансляцію на телевізори та гаджети з Android Wear.

Завантажити в google play

Deus Ex GO

Покрокова пазл-адвенчура за мотивами популярної гри у вже полюбився GO-сеттінгу. Вжившись у роль секретного агента Адама Дженсена, ви будете зламувати комп’ютери, проникати на захищені об’єкти і нейтралізовувати супротивників, застосовуючи свої надздібності і звичайну кмітливість. Розробники приготували щотижневі оновлення головоломок, так що нудно не буде.

Завантажити QR-Code

Deus Ex GO
Розробник: SQUARE ENIX LTD
Ціна: 479,00 ₽

Rush Rally 2

Продовження популярного симулятора ралі з відмінною графікою, яке перенесе в світ швидкості і небезпеки. В ході гри ви прокотитеся по семи країнах. Вас чекають понад 70 складних трас, безліч машин і реалістична фізика.

Завантажити в google play

Zenge

Медитативна гра, яка розповідає історію самотнього мандрівника, який застряг між світами. У грі немає ніяких лічильників, окулярів і інших змагальних елементів. Головна мета — відвернути гравця від проблем і допомогти розслабитися.

Завантажити QR-Code

Zenge
Розробник: Hamster On Coke Games
Ціна: 129 ₽ 35,00 ₽

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *