Знижки на програми та ігри в Google Play 6 червня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

UFHO2

Покрокова головоломка про інопланетян, які обожнюють в дорогоцінних каменях. Граючи за одного з них, ви повинні перехитрити інших і отримати як можна більше каменів з тих, що доступні на рівні. Зовнішня простота оманлива, тому готуйтеся гарненько поламати мозок.

Завантажити в google play

Знижки

eWeather HD

Прогноз погоди з різними варіантами віджетів і просто неймовірною кількістю інформації, який, крім стандартних даних, показує інформацію про температуру води, припливи, геомагнітних бурях, затемнення. Також є карта погоди, попередження Гідрометцентру, барометр, фази місяця і багато іншого.

Завантажити в google play

Photo Studio PRO

Функціональний і разом з тим досить простий редактор фотографій. Photo Studio пропонує різноманітний набір інструментів, включаючи фільтри, ефекти, рамки, кошти автокорекції і безліч ручних налаштувань різних параметрів, з якими можна перетворити ваш пристрій в мобільну фотостудію.

Завантажити в google play

Space Bounties Inc.

Хардкорних покрокова стратегія в ретро-стилі. Завдання гравця — відшукувати і ловити знаходяться в бігах небезпечних злочинців. Готуйтеся до напружених ситуацій, зустрічами з піратами, подорожувати по Галактиці і інших принад роботи космічного мисливця за головами.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *