Знижки на програми та ігри в Google Play 6 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

FuelManager Pro

Корисне для всіх автомобілістів додаток, яке дозволить скоротити витрати на машину. FuelManager Pro допоможе дізнатися реальний витрата палива і відстежувати витрати на утримання авто. У додатку дуже круте візуальне подання всіх зібраних даних, яке з одного погляду дає зрозуміти, що до чого.

Завантажити в google play

ACR

Корисна утиліта, яка додає вашому Android-смартфону функцію запису телефонних розмов. ACR може записувати бесіди відповідно до заданих правил, підтримує Dropbox і Google Drive, а також має широкі можливості сортування та організації аудіофайлів.

Завантажити в google play

True Skate

Симулятор скейтбордингу з реалістичною графікою і, що не менш важливо, фізикою. У вашому розпорядженні цілий скейт-парк з гірками, парапетами і поручнями, катаючись по якому вам потрібно виконувати всілякі трюки.

Завантажити в google play

Trainz Driver

Реалістичний симулятор залізниці. За допомогою Trainz Driver ви можете відчути себе справжнім машиністом, керуючи поїздом прямо з кабіни локомотива. У грі є легкий і реалістичний режими управління, також можна переміщати камеру і оглядати оточення під різними кутами.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *