Знижки на програми та ігри в Google Play 5 серпня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Circlt

Мінімалістична головоломка про електричних ланцюгах, в яких потрібно з’єднувати певним чином різні елементи. З вигляду Circlt здається примітивною, але на ділі не так вже проста, адже ділянки ланцюга підпорядковуються колірним правилами, значно ускладнює пошук рішення на кожному рівні.

Завантажити в google play

Знижки

White Noise

Генератор білого шуму і звуків природи, який допоможе швидко заснути. Ідеальний засіб для того, щоб відгородитися від навколишньої суєти і створити свій маленький острівець спокою.

Завантажити в google play

Legend of the Moon

Класична РПГ, в основі якої лежить відома легенда. Незважаючи на уявну простоту і олдскульний зовнішній вигляд, в грі присутня система прокачування персонажів і безліч монстрів, на яких можна випробувати нові навички. Приготуйтеся до небезпечних вилазок у великий світ з далеко не самими доброзичливими мешканцями.

Завантажити в google play

Sentinels of the Multiverse

Цифрова адаптація настільної гри за мотивами коміксів про супергероїв, що борються зі злом. У кожної з сторін є свої карти здібностей і істот, що розігруються під час партії. Хто переможе — цілком залежить від ваших тактичних здібностей. Гра досить глибока і зі складною для освоєння механікою, так що бажано знання англійської.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *