Знижки на програми та ігри в Google Play 4 серпня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

WeatherPro

Дуже докладний і точний прогноз погоди з великою базою міст. WeatherPro показує величезну кількість даних у різних варіантах відображення. Є графіки, дорожня карта, кілька різних віджетів і багато іншого.

Завантажити в google play

Энигматис

Похмура детективна історія в жанрі «пошук предметів» з несподіваними сюжетними поворотами. Гравцям доведеться знайти демонічного проповідника і розплутати клубок зловісних подій, які беруть свій початок з зникнення сім’ї, яка пережила напад таємничих істот.

Завантажити в google play

Tsuro

Адаптація красивою настільної гри в японському стилі. Оригінал був придуманий американським математиком, але із-за простоти і лаконічності Tsuro створюється враження, що гра бере свій початок з давніх часів. Мета гри — прокласти свій шлях, не зіткнувшись з іншими гравцями і не вийшовши за межі поля. Однак будьте уважні: простота оманлива!

Завантажити в google play

Table Top Racing Premium

Високооктанові гонки на мініатюрних машинках по кухонному столу. Суперників не можна обганяти, достатньо випустити в них пару ракет і зробити так, щоб вони просто не дійшли до фінішу. Численні перешкоди, розкидані на треку, також долаються з допомогою зброї. Є система прокачування, кілька режимів гри і система досягнень.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *