Знижки на програми та ігри в Google Play 30 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

PDF Reader PRO

Зручний переглядач PDF з вбудованим файловим менеджером і непоганим набором функцій. Додаток вміє створювати PDF з картинок, витягувати окремі сторінки, а також підтримує вкладки і захист паролем.

Завантажити в google play

Знижки

Перекладач PROMT offline

Перекладач — потрібна штука. Але майже всі мобільні програми-перекладачі потребують з’єднання з інтернетом, тоді як у ситуаціях, коли вони можуть знадобитися, його, як правило, немає. Тому дивимося в бік офлайн-перекладачів. Одним з кращих є PROMT, який вміє перекладати текст навіть з камери або з фото з галереї.

Завантажити в google play

Небесний барон. Війна літаків

Масштабні повітряні битви в сеттінге другої світової війни з чудовою графікою. Приготуйтеся до баталій з участю літаків різних типів. Протягом більше 20 місій вам належить виконувати завдання по знищенню противника, захисту союзників і усунення тактичних цілей. Нудьгувати не доведеться!

Завантажити в google play

Boogey Boy

Динамічний раннер, головний герой якого повинен втекти з власного кошмару. Щоб вибратися з темряви на світло, потрібно бігти з усіх ніг, знищуючи монстрів і не забуваючи збирати батарейки для ліхтаря.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *