Знижки на програми та ігри в Google Play 29 серпня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Акція від Duck Duck Moose

Видавець дитячих розвиваючих ігор організував чудову акцію. Сьогодні ігри, за допомогою яких діти вчаться рахувати, розрізняти фігури і просто розважаються, можна завантажити безкоштовно.

Завантажити в google play
Завантажити в google play
Завантажити в google play

Знижки

uPod Podcast Player Premium

Зручний менеджер подкастів з обширним каталогом і можливістю додавання власних каналів по RSS. Має зручне управління, навігацію по главам, хмарну синхронізацію позиції прослуховування між пристроями, а також автоматичні завантаження, підтримку Chromecast і величезна кількість налаштувань.

Assassin’s Creed Ідентифікація

Рольовий екшен з улюбленим героєм про протистояння двох могутніх орденів — асасинів і тамплієрів. На цей раз зустріч призначена в Італії епохи Відродження. Вас чекають вузькі вулички середньовічного міста, погоні, стрибки по дахах і несподівані зустрічі з небезпечними ворогами.

Завантажити в google play

True Skate

Симулятор скейтбордингу з реалістичною графікою і, що не менш важливо, фізикою. У вашому розпорядженні цілий скейт-парк з гірками, парапетами і поручнями, катаючись по якому вам потрібно виконувати всілякі трюки.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *