Знижки на програми та ігри в Google Play 29 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

A Dark Room

Текстові квести і RPG — це окрема віха розвитку відеоігор. А Dark Room повертає нас до витоків: при повній відсутності графіки грі вдається заінтригувати і зацікавити, поки ви не дізнаєтеся історію до кінця. Правда, для того щоб зануритися в сюжет, знадобиться знання англійської.

Завантажити в google play

Знижки

Dual SIM Selector Pro

Корисна утиліта для власників смартфонів з кількома сім-картами. Dual SIM Selector дозволить задати правила вибору сімок у сторонніх звонилках, налаштувати маски телефонів і асоціації з контактами. А ще програма здатна до самонавчання.

Завантажити в google play

Fruit Ninja

Ця гра навряд чи потребує представлення. В неї нарізані вже тисячі тонн овочів і фруктів. Fruit Ninja породила безліч клонів, які намагалися повторити успіх оригіналу, проте він і досі залишається лідером в цьому жанрі.

Завантажити в google play

Agent A: A puzzle in disguise

Шпигунський пазл з відмінним оформленням в дусі 1960-х. Гравці повинні зловити і знешкодити небезпечного ворожого агента Рубі ля Руж. Досліджуючи лабіринт цікавих загадок, ви підете по її слідах, і будете грати в кішки-мишки, як водиться у справжніх шпигунів. Хто переможе в цій сутичці — ось в чому питання!

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *