Знижки на програми та ігри в Google Play 28 червня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

pFinance

Якщо гроші закінчуються у вас задовго до зарплати, це не означає, що ви мало заробляєте. Можливо, вся справа в тому, як ви їх витрачаєте. Відповісти на це питання і проаналізувати рух ваших фінансових потоків допоможе додаток pFinance, в якому є всі необхідні для цього функції.

Завантажити в google play

Знижки

Hydro PRO Coach

З шаленим ритмом життя ми часто забуваємо пити достатню кількість рідини, а адже це дуже важливо. Hydro Coach простежить за нашим водним балансом і ненав’язливо нагадає, коли прийде час попити. У додатку гнучкі налаштування і приємний дизайн.

Завантажити QR-Code

пийте воду – Hydro PRO Coach
Розробник: Codium App Ideas
Ціна: 299 ₽ 89,50 ₽

Tiny Planet Fx Pro

Цікаве додаток для любителів фото експериментів. З ним до ваших фото можна застосувати незвичайний ефект закручування, завдяки якому зображення стає схожим на планету. Отриману кругову панораму можна змінити за допомогою налаштувань. І не забудьте використовувати фільтри!

Завантажити в google play

Ghosts of Memories

Схожа на Monument Valley головоломка, яка розповість про пригоди самотнього подорожнього, що відправився в небезпечну подорож, щоб врятувати укладену в кристал дівчину. Красива графіка і саундтрек дуже добре передають атмосферу забутих древніх цивілізацій, до частинкам яких ви доторкнетеся по ходу гри.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *