Знижки на програми та ігри в Google Play 28 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Real Pool 3D

Напевно, кращий більярд для Android, відрізняється реалістичною фізикою, який дозволить з головою зануритися в усі тонкощі благородної гри. Є кілька режимів, різні рівні складності, налаштування столів, а також можливість грати удвох на одному пристрої.

Завантажити в google play

Знижки

EZ Notes

Додаток, яке допоможе зафіксувати всі ваші спонтанні думки, зберігши їх у вигляді текстових або голосових заміток. EZ Notes відрізняється миттєвим додаванням записів, а також розширеними можливостями форматування і великою кількістю опцій, що дозволяють тонко настроїти програму під себе, тим самим ще більше прискорить процес створення заміток.

Завантажити в google play

Реальне піаніно

Непоганий синтезатор з купою налаштувань і реалістичним звучанням. Присутній зручне управління, різні аудіоефекти, запис ваших композицій і можливість поділитися ними.

Завантажити в google play

Into the Void”

Справжня перлина для шанувальників наукової фантастики і космічних подорожей. Вам належить відправитися в незвідані глибини Галактики і розкрити таємницю дивовижного випромінювання, що вбиває все живе. А для цього доведеться поклопотатися: шукати ресурси, досліджувати технології, розвивати озброєння, битися з противниками і думати. Багато думати.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *