Знижки на програми та ігри в Google Play 27 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Fitness Buddy

Зручний щоденник тренувань з великою базою вправ. У додатку налічується близько двох тисяч, до кожного є відео з правильним виконанням. Російська локалізація, на жаль, залишає бажати кращого, так що простіше включити англійську.

Завантажити в google play

The Uncertain

Постапокаліптична адвенчура з захоплюючими головоломками і складним моральним вибором, яка змусить вас поглянути на світ очима робота. Допитливий штучний інтелект зацікавився історією людської раси, від якої давно не залишилося і сліду. Разом з ним ви досліджуєте новий світ і дізнаєтеся причину зникнення людей.

Завантажити в google play

Steam™: Rails to Riches

Спробуйте себе в ролі залізничного магната і побудуйте власну мережу для перевезень пасажирів і вантажів по всій країні. Офіційна цифрова адаптація улюбленої багатьма настільної гри, яка ні в чому не поступається оригіналу.

Завантажити в google play

Проклятий корабель

Розкішний круїзний лайнер вирушив у свій перший рейс і безслідно зник при загадкових обставинах. За дорученням власників судна вам належить розібратися в подробиці трагедії, досліджуючи кожен куточок гігантського корабля і вирішуючи головоломки, а іноді навіть переміщаючись в паралельний світ.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *