Знижки на програми та ігри в Google Play 26 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Jet Scanner

Сканер з зручним інтерфейсом і високою якістю сканування. Jet Scanner вміє автоматично визначати межі сторінок дозволяє зберігати оцифровані документи в JPEG і PDF, а також експортувати в інші додатки. Крім того, в Jet Scanner є інструменти для обробки зображень, включаючи готові шаблони.

Завантажити в google play

Sproggiwood

Добротна roguelike з глибоким геймплеєм, в якій вам потрібно досліджувати підземелля за допомогою одного з шести героїв, виконувати сюжетні завдання і будувати свою цивілізацію. Не лякайтеся несерйозною мультяшною графіки, рецензії на цю гру виключно позитивні.

Завантажити в google play

Epic Flail

Зубодробильна аркада про брутальних гладіаторських боях з морем гумору і дуже динамічним геймплеєм. Вийдіть на арену, битиметеся з непростими суперниками, що володіють суперздатності, і доведіть, що ви найкращий.

Завантажити в google play

Tomb Raider I

Мобільна адаптація першої частини пригод шукачки скарбів Лари Крофт. У гонитві за давніми реліквіями Лара хвацько крутить кульбіти, стріляє з усіх видів стрілецької зброї і управляє самими різними транспортними засобами. Графіка за нинішніми мірками далеко не найкраща, однак бере гра не нею, а харизмою головної героїні.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *