Знижки на програми та ігри в Google Play 26 січня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

OsmAnd

Популярний додаток з офлайн-картами, база якого поповнюється тисячами добровольців з усього світу і містить найактуальнішу інформацію. OsmAnd дозволить вам прокладати маршрути без інтернету, знаходити цікаві місця, а також складати і використовувати похідні карти.

Завантажити в google play

Table Top Racing Premium

Високооктанові гонки на мініатюрних машинках по кухонному столу. Суперників не можна обганяти, достатньо випустити в них пару ракет і зробити так, щоб вони просто не дійшли до фінішу. Численні перешкоди, розкидані на треку, також долаються з допомогою зброї. Є система прокачування, кілька режимів гри і досягнення.

Завантажити в google play

In Between

Досить незвичайна головоломка з цікавим ігровим процесом і сюжетом. Ви повинні врятувати людину з травмою голови, подорожуючи по найдальших закутках його свідомості і вирішуючи хитромудрі загадки.

Завантажити в google play

Talisman: The Horus Heresy

Тактична стратегія за мотивами настільної гри Talisman в сеттінге Warhammer 40,000. Вибравши один із 18 легіонів космодесант і головного героя, можна поборотися одночасно з чотирма гравцями. Приготуйтеся до складної грі і довгим партіям на кілька годин. Тут все серйозно.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *