Знижки на програми та ігри в Google Play 25 січня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

iCountTimer Pro

Спортивний таймер, який допоможе зосередитися на вправах і буде відраховувати за вас інтервали повторень. Додаток буде однаково корисно для силових тренувань, йоги та інших видів спорту.

Завантажити в google play

Dock4Droid Unlock

Утиліта, яка додає на робочий стіл полку з запущеними додатками подібно доку в macOS. Звідти можна швидко переключатися між відкритими програмами, а також запускати інші. Dock4Droid може похвалитися величезною кількістю налаштувань зовнішнього вигляду і поведінки.

Завантажити в google play

Motorsport Manager

Для перемоги у змаганнях «Формули-1» потрібні не тільки швидкі боліди і круті пілоти. Не обійтися і без мудрого менеджера команди. Саме цю роль вам пропонується взяти на себе в Motorsport Manager. Ви будете відповідати буквально за кожен аспект змагань: придбання машин, наймання гонщиків і механіків, контракти зі спонсорами і багато іншого. Приймайте правильні рішення, і ваша команда виграє.

Завантажити в google play

Plants vs. Zombies

Один з найбільш відомих аркадних tower defense про протистояння рослин і зомбі. Вижив після зомбі-апокаліпсису фермер залишився заблокованим у своєму будинку, до якого з усіх боків підступають голодні зомбі. Зі зброї у бідолахи немає нічого. Є лише насіння рослин…

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *