Знижки на програми та ігри в Google Play 25 липня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Star Walk 2

Любите дивитися на зірки вечорами? Зі Star Walk робити це набагато цікавіше! Додаток перетворить ваш смартфон в справжній астрономічний атлас або кишеньковий планетарій, якщо хочете. З його допомогою можна дізнатися про зірки і планети буквально все: достатньо просто навести гаджет на вас цікавить ділянка зоряного неба.

Завантажити в google play

Thrive Island — Survival

Пригоди в дусі Робінзона Крузо. Опинившись на загадковому острові, ви повинні будете досліджувати місцевість у пошуках корисних предметів, побудувати притулок, змайструвати зброю та інструменти, щоб добути їжу і необхідні для життя ресурси. Подолавши безліч перешкод і выживите всьому всупереч!

Завантажити в google play

Worms 2: Armageddon

Золотий хіт, що отримав друге життя на мобільних пристроях. Один з улюблених покрокових бойовиків всіх геймерів зі стажем. Ваші воїни — це черв’яки, озброєні до зубів, у розпорядженні супротивника — такий же загін. Хто переможе, цілком залежить від стратегічних здібностей гравців.

Завантажити в google play

Minecraft: Story Mode

Незабутнє пригода від Telltale, яке занурить вас в кубічний світ Minecraft і подарує нову зустріч зі знайомими героями. Разом з ними ви повинні будете відправитися на пошуки Ордена Каменю і врятувати світ від забуття.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *