Знижки на програми та ігри в Google Play 25 квітня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Droid Automation

Корисна утиліта, яка допоможе автоматизувати рутинні дії. В Droid Automation є різні тригери, що спрацьовують у певних ситуаціях. Просто виберіть категорії потрібний і призначте для нього необхідну дію.

Завантажити в google play

Business Card Reader Pro

Як би вас не дратували паперові візитки, люди все одно продовжують ними користуватися. Зберегти свої нерви можна, переводячи ці клаптики паперу в цифровий формат, як тільки вони потраплять до вас у руки. Для цих цілей зручно використовувати спеціальний сканер ABBYY, який відрізняється гарною якістю розпізнавання, зручним інтерфейсом і корисними функціями на кшталт фільтрів або обміну візитками по Wi-Fi.

Завантажити в google play

Prison Run and Gun

Динамічний екшен-платформер про втечу з в’язниці. Граючи за одного з ув’язнених, який опинився в гущі подій під час тюремного бунту, вам належить подолати 30 захоплюючих рівнів і вибратися на бажану свободу.

Завантажити в google play

Exploding Kittens

Весела карткова гра про вибухових кошенятах, яка зможе розважити компанію. Геймплей заснований на принципі російської рулетки: одночасно простий і захоплюючий. Мета — якомога довше протриматися в грі.

Завантажити QR-Code

Exploding Kittens® – Official
Розробник: Exploding Kittens
Ціна: 139,00 ₽

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *