Знижки на програми та ігри в Google Play 23 січня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Fenix for Twitter

Легкий і невимогливий до ресурсів Twitter-клієнт. Крім оптимізації до переваг програми можна віднести можливість налаштування зовнішнього вигляду, а також велика кількість опцій для фільтрування вашої стрічки.

Завантажити в google play

The Terminal 2

Деталізований симулятор управління аеропортом, в якому вам належить взяти на себе виконання різних завдань, пов’язаних з польотами, обслуговуванням парку літаків та перевезенням пасажирів. Починайте з малого і поступово розширюйтесь, поки не доростете до цієї авіаімперії з світовим ім’ям.

Завантажити в google play

I am Bread

Ви напевно пам’ятаєте симулятор козла. А як вам симулятор хліба? Ваш шматочок хліба буде потрапляти в дурні ситуації, взаємодіяти з інтерактивними предметами і прагнути до своєї головної мети — стати добре просмаженим тостом.

Завантажити в google play

Prison Run and Gun

Динамічний екшен-платформер про втечу з в’язниці. Граючи за одного з ув’язнених, який опинився в гущі подій під час тюремного бунту, вам належить подолати 30 захоплюючих рівнів і вибратися на бажану свободу.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *