Знижки на програми та ігри в Google Play 22 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

VideoShow Pro

Популярний редактор, що дозволяє монтувати відео на цілком гідному для мобільних пристроїв рівні, аж до 4К. Підтримує стилізовані теми, фільтри, додавання шрифтів, обрізку і склейку роликів, а також має широкі можливості експорту.

Завантажити в google play

BlackCam Pro

Спеціалізоване додаток для створення чорно-білих фотографій. Незважаючи на уявну простоту, BlackCam містить безліч налаштувань, щоб відобразити цікавий момент в кращому вигляді. З ним ви зможете зробити фото, яке точно приверне увагу!

Завантажити в google play

Guitar Pro

Мобільна версія самого популярного менеджера гітарних табулатур. Guitar Pro стане в нагоді для розучування нових пісень як новачкам, так і досвідченим гітаристам. Додаток підтримує формати GP3/4/5 і GPX, дозволяє імпортувати партитури по USB, через веб-сервер і браузер файлів. Є вбудовані звукові банки, метроном та всі необхідні функції.

Завантажити QR-Code

Guitar Pro
Розробник: Arobas Music
Ціна: 529 ₽ 359,00 ₽

Cosmonautica

Масштабна стратегія, в якій вам належить узяти на себе роль капітана космічного корабля і борознити простори Галактики. Наймайте екіпаж, виконуйте небезпечні завдання по затриманню злочинців, торгуйте або займайтеся контрабандою — перед вами відкриваються воістину безмежні перспективи.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *