Знижки на програми та ігри в Google Play 21 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Хаос-контроль Premium

Потужний менеджер завдань, заточена під використання системи GTD. Додаток дуже багато в плані функціональності, має зручний список справ, планування цілей, а також об’єднує в собі функції календаря і щоденника.

Завантажити в google play

Dracula 1: Resurrection

Порт улюбленого багатьма квесту про Князя Темряви з PlayStation і ПК, від якого у всіх геймерів початку 2000-х кров холонула в жилах. За сюжетом Джонатану Харкеру знову доведеться відправитися в Трансільванію, щоб розправитися з воскреслим Дракулою та повернути свою кохану Міну.

Завантажити в google play

Leo’s Fortune

Один з найкрасивіших мобільних платформерів, що отримав безліч нагород. Граючи за милого пухнастого колобка, ми подорожуємо по рівнях і переслідуємо злодія, який викрав наше золото. Невдачливий грабіжник так поспішав, що втратив купу монет, які, як хлібні крихти, вказують його шлях.

Завантажити в google play

Riptide GP: Renegade

Божевільні гонки на реактивних гідроциклах з відмінною графікою і фізикою. У грі зручне управління, є різні рівні складності і онлайн-мультиплеер. Всім шанувальникам швидкісних гонок однозначно рекомендується.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *