Знижки на програми та ігри в Google Play 21 червня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Nova Launcher

Мабуть, кращий лаунчер для Android, який стане відмінною заміною стандартному. Nova Launcher має великі і дуже гнучкі налаштування, а завдяки підтримці тим оформлення може змінити зовнішній вигляд оболонки майже до невпізнання. Ще більше розширити функціональність лаунчер можна з допомогою різних плагінів.

Завантажити в google play

Photo Lab PRO

Справжня фотолабораторія у вас кишені. Фільтри, ефекти, рамки, а також фотооткрытки, анімовані карикатури і аватари. Можна сказати, такий собі Photoshop для ледачих, який вміє дуже багато.

Завантажити в google play

7 хвилин тренування Pro

Немає часу на повноцінні заняття спортом? Спробуйте короткі семиминутные тренування, вони нітрохи не гірше. У цьому додатку зібрано готові програми для чоловіків і жінок з докладними інструкціями і голосовими підказками. Також є нагадування і наочна статистика.

Завантажити в google play

In Between

Досить незвичайна головоломка з цікавим ігровим процесом і сюжетом. Використовуючи всю вашу логіку і кмітливість, ви повинні врятувати людину з травмою голови, подорожуючи по найдальших закутках його свідомості і вирішуючи хитромудрі загадки.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *