Знижки на програми та ігри в Google Play 21 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Cameringo+

Це додаток порадує любителів експериментів, які часто знімають пейзажі. З Cameringo+ до ваших фото можна застосувати незвичайний ефект закручування, завдяки якому зображення стане схожим на планету. Отриману кругову панораму можна змінити за допомогою налаштувань і фільтрів.

Завантажити в google play

PowerLine PRO Unlock

Засіб для моніторингу різних показників вашого Android-пристрої. Статусна рядок містить деякі індикатори, але з PowerLine її інформативність можна значно збільшити. Утиліта додає кольорові смужки, що відображають значення того чи іншого параметра: кількість вільного місця на карті пам’яті, завантаженість процесора, пам’яті і багато іншого.

Завантажити в google play

Royal Bounty HD

Ідейний послідовник покрокових рольових ігор старої школи. Геймери зі стажем з першого погляду розпізнають king’s Bounty або HoMM 3. Але це нітрохи не псує гру і враження від неї. Все виглядає саме так, як і повинно.

Завантажити в google play

Pandemic: The Board Game

Адаптація популярної настільної гри, в якій ви будете боротися з епідеміями в постапокаліптичному світі. Зберіть команду досвідчених вчених і нейтралізуйте спалаху хвороб, поки вони не встигли поширитися по всій планеті.

Завантажити QR-Code

Pandemic: The Board Game
Розробник: Digital Asmodee
Ціна: 439 ₽ 349,00 ₽

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *