Знижки на програми та ігри в Google Play 20 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

2-bit Cowboy

Чарівний монохромний платформер про Дикому Заході. Граючи в неї, забуваєш, що в руках iPhone, а не Game Boy. Незважаючи на неабияку частку олдскульності, гра виглядає цілком непогано. Скажені скачки на конях по запиленим преріях, перестрілки у ветхих містечках і пропахлих дешевим віскі салунах, прогулянки у вагонетках по покинутих шахт — вам просто ніколи буде нудьгувати.

Завантажити в google play

Знижки

Automatic Call Recorder Pro

Корисна утиліта, яка допоможе в ситуаціях, коли потрібно зафіксувати важливу бесіду, щоб швидко відновити в пам’яті її деталі. Automatic Call Recorder записує телефонні розмови і автоматично завантажує їх в Dropbox або інші хмарні сховища. Є налаштування якості, зручний архів записів і безліч інших опцій.

Завантажити в google play

True Skate

Симулятор скейтбордингу з реалістичною графікою і фізикою. У вашому розпорядженні цілий парк з гірками, парапетами і поручнями, катаючись по якому вам потрібно виконувати всілякі трюки.

Завантажити в google play

Epic War TD 2

Продовження старого доброго tower defense з класичним хардкорним геймплеєм. Вас чекає чиста стратегія, масові руйнування та епічні битви. У грі безліч веж і ворогів, а 50 складних місій, за словами розробників, розтягнуться на 100 годин геймплея.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *