Знижки на програми та ігри в Google Play 2 лютого

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

EZ Notes

Додаток, яке допоможе зафіксувати всі ваші спонтанні думки, зберігши їх у вигляді текстових або голосових заміток. EZ Notes відрізняється миттєвим додаванням записів, а також розширеними можливостями форматування і великою кількістю опцій, що дозволяють тонко настроїти програму під себе, тим самим ще більше прискорить процес створення заміток.

Завантажити в google play

Загублені душі. Повна версія

Захоплююча адвенчура, в якій вам доведеться шукати зниклого хлопчика. Поліція та ФБР збилися з ніг, але так і не досягли результатів, і тепер матері дитини залишається тільки відправитися на пошуки самої. Вона вдається до допомоги потойбічних сил, сподіваючись на те, що вони допоможуть їй возз’єднатися зі зниклим сином.

Завантажити в google play

Quell Reflect+

Красива дзен головоломка, яка незважаючи на уявну простоту дійсно стане розминкою для розуму. Мета гри — зібрати всі кульки з допомогою краплі води, минаючи перешкоди і прораховуючи наперед ходи, щоб не потрапити в глухий кут.

Завантажити в google play

Dexter Slice

Аркадний пазл за мотивами популярного серіалу, в якому ви вдосталь наиграетесь з гострими ножами Декстера Моргана. Однак будьте обережні з небезпечними іграшками — одне незручне рух, і ви втратите пальця, нехай і віртуального.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *