Знижки на програми та ігри в Google Play 2 червня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Remote Control Collection

Віддалене керування ПК або Mac за допомогою Android-пристроїв, гаджетів на Android Wear. Remote Control Collection дозволяє користуватися клавіатурою, мишею і управляти відтворенням, а також транслює зображення з екрану комп’ютера і розпізнає голосові команди. Для оновлення до Premium вибираємо у налаштуваннях Upgrade і вводимо код myappfree.

Завантажити в google play

Biophilia

Інтерактивна ігрова версія однойменного музичного альбому Бьорк. Неймовірна анімація, окремі сюжети для кожної пісні, які ви бачите, як би зсередини. Це справжній космос, і його складно описати словами. Краще спробуйте самі!

Завантажити в google play

Знижки

Autumn Dynasty — RTS

Стратегія в реальному часі, дія якої відбувається на території Древнього Китаю. Ви розвиваєте свою імперію на землях одного з феодалів і в кінцевому рахунку намагаєтеся захопити всі навколишні вас володіння. Так як землі обмежені, вам доведеться вибирати, на що робити упор: на економіку або на армію, але війна все одно неминуча.

Завантажити в google play

NBA 2K16

Головний мобільний симулятор баскетболу з приголомшливою графікою і продуманим режимом кар’єри. У грі безліч турнірів, спеціально написаний відомими діджеями саундтрек і зручне управління. Для обізнаних геймерів є навіть підтримка зовнішніх геймпадів.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *