Знижки на програми та ігри в Google Play 19 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Dual SIM Selector Pro

Корисна утиліта для власників смартфонів з кількома сім-картами. Dual SIM Selector дозволить задати правила вибору сімок у сторонніх звонилках, налаштувати маски телефонів і асоціації з контактами. А ще додаток самонавчається.

Завантажити в google play

TerraTime

Віртуальна модель Землі з приголомшливою деталізацією. Зміна дня і ночі, пір року, поява хмар і вогнів міст — і все це в режимі реального часу. Є віджет, живі шпалери, циферблат для Android Wear. Справжній маст-хев для любителів науки!

Завантажити в google play

Goat Simulator Waste of Space

Все, що можна було зруйнувати на Землі, вже зруйновано в попередніх версіях симулятора козла, і тепер настав час перебратися в космос. Градус божевілля цій частині ще більш високий: ви будете розважатися космічної колонії, збиваючи астероїди і боротьба з космічними піратами.

Завантажити в google play

Lifeline. Біла імла

Історія виживання мандрівника, який втратив пам’ять і опинився на замороженому пустирі, розказана у форматі текстового квесту. Єдина надія на порятунок — це зв’язок з вами. Розберіться в ситуації і виведіть нещасного в безпечне місце, інакше він просто загине посеред сніжної бурі.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *