Знижки на програми та ігри в Google Play 19 липня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Noisli

Noisli ідеально підходить для ситуацій, коли потрібно зосередитися або, навпаки, розслабитися в галасливій навколишнього обстановці. У програмі зібрана велика колекція різних фонових звуків на будь-який смак: від природних (плескіт води, шурхіт листя або спів птахів) до техногенних (звук працюючого вентилятора або стукіт коліс поїзда).

Завантажити QR-Code

Noisli – Focus, Concentration & Relaxation
Розробник: Noisli Ltd
Ціна: 149,00 ₽

SquareHome Key

Зручний лаунчер з лаконічним дизайном в стилі Metro UI. На кожній плитці, відображає кількість повідомлень, є ефекти переходів, швидкий доступ до контактів та додатками, а також дуже багато різних опцій для налаштування під себе.

Завантажити в google play

Lost Journey

Отримала безліч нагород медитативна головоломка про дівчину, яка збирає докупи свої спогади. Надихаючі пейзажі, приємна музика і безтурботний геймплей дозволять вам відволіктися від суєти і забути про проблеми.

Завантажити в google play

Auro

Покроковий екшн-адвенчура з піксель-арт-графікою. Головний герой, принц Ауро, повинен врятувати своє королівство від навали монстрів. Використовуючи різні заклинання, принц зіштовхує ворогів з клітин поля. У кожного монстра свої звички і здібності, що вносить різноманітність в геймплей, який і так досить непоганий.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *