Знижки на програми та ігри в Google Play 18 січня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Unified Remote Full

Універсальний пульт для комп’ютера, що працює по Wi-Fi або Bluetooth. З його допомогою можна відтворювати медіафайли, використовувати смартфон як безпровідну мишу і управляти різними функціями комп’ютера. Підтримуються Windows, OS X та Linux.

Завантажити в google play

Гегемонія: Залізні легіони

Масштабна космічна стратегія в реальному часі. Експансія людства на дальні рубежі Галактики викликала бум колоній, які стали ворогувати один з одним. Ваша ж завдання — навести порядок серед баламутів, захистити виробництво ресурсів і встановити мир.

Завантажити в google play

Deus Ex GO

Покрокова пазл-адвенчура за мотивами популярної гри у вже полюбився GO-сеттінгу. Вжившись у роль секретного агента Адама Дженсена, ви будете зламувати комп’ютери, проникати на захищені об’єкти і нейтралізовувати супротивників, застосовуючи свої надздібності і звичайну кмітливість. Розробники приготували щотижневі оновлення головоломок, так що нудно не буде.

Завантажити QR-Code

Deus Ex GO
Розробник: SQUARE ENIX LTD
Ціна: 479,00 ₽

Hitman GO

Історія про агента 47 у форматі настільної гри. Головний герой став фігуркою, але йому ще потрібно вбивати. Кожен рівень — це чудово оформлена сцена чергового вбивства, майбутня жертва якого поки не підозрює про свою долю. Використовуйте тактику і маскування, щоб перехитрити охорону і робити те, що у вас краще всього виходить.

Завантажити QR-Code

Hitman GO
Розробник: SQUARE ENIX LTD
Ціна: 479,00 ₽

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *