Знижки на програми та ігри в Google Play 18 листопада

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Facetune

Деяких з нас повністю влаштовує те, як ми виглядаємо на портретах. Завжди знаходиться який-то маленький прищик, зморшка або інший ваду. Додаток Facetune створено саме для таких випадків. Воно допоможе легко отретушировать ваше фото: прибрати недоліки шкіри, відбілити зуби, розгладити зморшки, підкоригувати колір очей або волосся.

Додаток не знайдено
Перейти в магазин Шукати в Google

7 хвилин. Тренування Pro

Немає часу на повноцінні заняття спортом? Спробуйте короткі 7-хвилинні тренування, вони нітрохи не гірше. У цьому додатку зібрано готові програми для чоловіків і жінок з докладними інструкціями і голосовими підказками. Також є нагадування і наочна статистика.

Завантажити в google play

Floating Apps

Набір віджетів з різними утилітами на всі випадки життя. Дозволяє одночасно виконувати кілька завдань у спливаючих вікнах. Також є можливість створювати власні віджети з посилань і розширень різних додатків.

Завантажити в google play

Історії на час

Детективна історія у стімпанк-сеттінгу. Вам належить з’ясувати причину низки загадкових землетрусів, що руйнують міста. Вас чекають головоломки, битви з монстрами і навіть польоти на дельтаплані.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *