Знижки на програми та ігри в Google Play 18 липня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Pixel+ Music Player

Функціональний музичний програвач з гнучкими налаштуваннями. Легкий і повітряний дизайн, підтримка папок і тем оформлення. У плеєрі є декілька віджетів, редактор тегів, еквалайзер, а також автоматичне завантаження текстів пісень і обкладинок.

Завантажити в google play

Голосовий годинник

Додаток, який буде сповіщати про часу в налаштовані проміжки і нагадувати від тих чи інших подіях. Наприклад, можна встановити сигнали на початку кожної години або відлік часу до кінця робочого дня. Є можливість записати власні повідомлення, безліч налаштувань, російська мова.

Завантажити в google play

Спокійної ночі, цирк

Інтерактивна казка на ніч для малюків від двох до чотирьох років. Додаток полегшує молодим батькам таку непросту задачу, як укладання дитини. Малюк повинен укласти спати всіх циркових тварин, розвести їх по місцях і вимкнути світло.

Завантажити QR-Code

Спокійної ночі цирк
Розробник: Fox & Sheep
Ціна: 189,00 ₽

har•mo•ny 2

Незвичайний пазл з кольорами та звуками. Спокійний геймплей, мінімалістичне оформлення і саундтрек — що ще потрібно для хорошої головоломки? Гра відмінно заспокоює і розвиває логіку.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *