Знижки на програми та ігри в Google Play 16 листопада

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

edjing PRO

Мобільний мікшер для діджеїв, який може замінити громіздкі контролери, взявши на себе їхні функції і в чомусь навіть покращити їх. Тут дуже багато професійних штучок, та й взагалі програма розроблялася з урахуванням рекомендацій досвідчених діджеїв. Багатство вибору композицій забезпечується підтримкою Deezer і SoundCloud.

Завантажити в google play

Rayman Jungle Run

Ремейк однієї з кращих олдскульних платформерів, який стане просто шикарним подарунком для всіх геймерів з 1990-х. Не пропустіть чудову можливість згадати дитинство!

Завантажити в google play

Энигматис

Похмура детективна історія в жанрі «пошук предметів» з несподіваними сюжетними поворотами. Гравцям доведеться знайти демонічного проповідника і розплутати клубок зловісних подій, які беруть свій початок з зникнення сім’ї, яка пережила напад таємничих істот.

Завантажити в google play

One Hundred Ways

Цікава фізична головоломка з безліччю рівнів, кожен з яких, за словами розробників, має сотню способів рішення. Ваша задача — провести кульку з одного кінця поля в інший. На перший погляд просто, але це тільки здається!

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *