Знижки на програми та ігри в Google Play 16 грудня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Locus Pro Карта

Зручні офлайн-карти для пішого туризму і велопрогулянок, містять безліч готових маршрутів самим популярним місцям. Locus відрізняється великою кількістю налаштувань і просунутих функцій і не поступається більш дорогим альтернатив начебто Garmin і Navitel.

Завантажити в google play

I am Bread

Ви напевно пам’ятаєте симулятор козла. А як вам симулятор хліба? Наш шматочок хліба буде потрапляти в дурні ситуації, взаємодіяти з інтерактивними предметами і прагнути до своєї головної мети — стати добре просмаженим тостом.

Завантажити в google play

Ticket to Ride

Ticket to Ride — одна з найпопулярніших настільних ігор, яка, звичайно ж, має цифрові версії, в тому числі і для Android. В ній ви поринете в світ залізничних перевезень, будете будувати нові гілки, купувати станції і боротися з іншими гравцями за лідерство. Є онлайн-мультиплеер, а також віртуальні супротивники для тренувань і навчання азам.

Завантажити QR-Code

Ticket to Ride
Розробник: Digital Asmodee
Ціна: 449 р. 439,00 ₽

Mr Jack Pocket

Мобільна версія популярної настільної гри, заснованої на знаменитої історії про Джека-потрошителе. Правила і геймплей відтворені максимально точно, все як в оригіналі. Причому пограти можна як за Джека, так і за детектива, який займався його затриманням.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *