Знижки на програми та ігри в Google Play 16 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

PRO Lirbi Reader

Популярна читалка з великою кількістю налаштувань і підтримуваних форматів. В PRO Lirbi Reader є безкоштовні каталоги книг, реалістичні режими перегляду, регулювання всіх важливих параметрів за допомогою жестів, а також перетворення тексту в мову і багато іншого.

Завантажити в google play

Kingdom Rush Frontiers

Один з кращих представників жанру Tower Defense на Android. Фентезійний світ знову в небезпеці, і захистити його можете лише ви. У цьому допоможуть не тільки вежі, але і відважні герої, що володіють спеціальними здібностями, які можна розвивати. Відмінний баланс і захоплюючий геймплей, що затягує всерйоз і надовго.

Завантажити QR-Code

Kingdom Rush Frontiers
Розробник: Ironhide Game Studio
Ціна: 119 р. 30,00 ₽

The bard’s Tale

Незвичайна рольова гра, в якій ми переслідуємо лише свої корисливі цілі: набити гаманець і живіт так охмурити жінок. Забудьте про вселенське зло, є справи і важливіші: в найближчій таверні напевно вже зачекалися пляшки з ромом. The bard’s Tale завоювала велику популярність за рахунок тонкого гумору і висміювання всіх рольових кліше.

Завантажити в google play

Retro City Rampage DX

Динамічна екшен-аркада в ретро-стилі, в якій ви знайдете відсилання до всіх популярним хітам 1980-х і буквально повернетеся в минуле. Величезний місто для дослідження, більше 60 сюжетних місій, два режими гри і пасхалки, що зустрічаються на кожному кроці.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *