Знижки на програми та ігри в Google Play 15 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

ChronoBurn

Зручний щоденник харчування, який дозволить контролювати витрату калорій в режимі реального часу. У програмі є багато готових шаблонів продуктів і вправ, щоб не морочитися з ручним введенням. Також є можливість резервного копіювання і синхронізації між пристроями.

Завантажити в google play

Football Manager Mobile 2016

Футбольний менеджер від всіма улюбленої SEGA дозволить вам втілити мрію і управляти одним з клубів: приймати рішення, вибирати вдалі трансфери, розробляти стратегію і тактику матчів. Ви готові привести свою команду до перемоги? Тоді вперед!

Завантажити в google play

Farming Simulator 14

Почніть кар’єру хлібороба і приведіть своє фермерське господарство до успіху. Культивуйте поля, збирайте врожай і продавайте на ринку. Управляйте величезними тракторами та іншою спецтехнікою, щоб обійти друзів та інших гравців зі всього світу. Доведіть, що ви кращий фермер!

Завантажити QR-Code

Farming Simulator 16
Розробник: GIANTS Software
Ціна: 379 ₽ Безкоштовно

GTA: Liberty City Stories

Чудовий порт ексклюзиву для платформ Sony, що оповідає про запаморочливих пригоди на сонячному східному узбережжі. Разом з повернулися в рідне місто Тоні Сиприани вам належить вирішити безліч мафіозних справ. Так що приготуйтеся до збройних сутичок, переслідуванням і маніпуляцій. Щоб повернути владу сім’ї Леоне, доведеться пройти через багато чого!

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *