Знижки на програми та ігри в Google Play 15 липня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Бодібілдинг фітнес Геркулес

Чудовий, незважаючи на назву, журнал тренувань. Містить найрізноманітніші вправи з докладними інструкціями, генератор тренувальних планів для певних м’язів, також є функція відстеження прогресу. Інтерфейс і всі опису англійською, але розібратися не так вже й складно.

Завантажити в google play

Знижки

TMNT: ROOFTOP RUN

Аркадний екшен-шутер, в якому ви бігаєте по дахах Нью-Йорка, борючись зі злочинністю і натикаючись на енергетичні кулі, які потрібні для відкриття ексклюзивного зброї, екіпіровки і для прокачування навичок. Зручне управління, динамічний ігровий процес і улюблені персонажі — вас чекає тільки позитив.

Завантажити в google play

Сила Порталів

І ще одна гра про черепашок-ніндзя. Це класичний beat’em up, максимально адаптований під управління за допомогою сенсорних екранів. В ньому можна зіграти за всіх чотирьох друзів і, скориставшись порталами в інші виміри, надавати стусанів Шреддеру і всім його поплічникам. Кавабанга!

Завантажити в google play

HorseWorld 3D: My Horse Riding

Тамагочі з маленькою конячкою, за якої вам потрібно доглядати. Ви можете годувати її, розчісувати їй гриву або чистити боки, а також кататися на ній по манежу, надівши різноманітну екіпіровку.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *