Знижки на програми та ігри в Google Play 15 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Зомбі: Захист міста

Оригінальний tower defense зі стилізованої неоновою графікою. Ми потрапляємо в саме пекло зомбі-апокаліпсису: місто охоплене полчищами заражених монстрів, вони все прибувають і прибувають. Не дайте їм захопити життєво важливі будівлі, побудуйте надійну оборону і відобразіть атаки зомбі, щоб врятувати жителів мегаполісу.

Завантажити в google play

Знижки

Puffin Browser Pro

Популярний браузер з безліччю функцій і дуже високою швидкістю роботи. Puffin повністю підтримує актуальну версію Flash, дозволяючи вам не тільки дивитися відео, але і грати. Є також режим економії трафіку, блокувальник спливаючих вікон, захист хмарних даних та багато іншого.

Завантажити в google play

LIMBO

Культовий пазл-платформер з елементами survival horror. Дія гри відбувається у світі тіней і страхів, в який головний герой вирушив на пошуки своєї сестри. Родзинка LIMBO у специфічній графіку і звуковому супроводі, які створюють своєрідну атмосферу.

Завантажити QR-Code

LIMBO
Розробник: Playdead
Ціна: 150,00 ₽

Surgeon Simulator

Професія хірурга неймовірно складна, в чому можна переконатися завдяки цьому симулятору. Тут у вас буде безропотный пацієнт, який стерпить усе. Ну а повправлятися ви зможете в чому. При погляді на набір інструментів руки так і починають свербіти.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *