Знижки на програми та ігри в Google Play 14 червня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

Погода YoWindow

Функціональне погодне додаток з непоганим дизайном і зручним управлінням. Відрізняється високою точністю прогнозу і здатністю відображати на екрані пейзаж, відповідний поточних погодних умов.

Завантажити в google play

QuickEdit Text Editor Pro

Відмінний текстовий редактор з підсвічуванням коду для більш ніж 40 мов програмування та безліччю корисних функцій. Є теми оформлення, плавна прокрутка, навігація по рядках, а також робота з FTP і хмарними сховищами.

Завантажити в google play

Шах і мат

Шахи — велика гра. Щоб осягнути її, потрібно перелопатити гору книг, але можна піти більш простим шляхом і вчитися прямо під час гри. У цьому допоможе «Шах і мат» — програма, яка в ігровій формі познайомить вас з миром шахів, розповість про різні стратегії і надасть суперників на перший час.

Завантажити в google play

Table Tennis Touch

Симулятор настільного тенісу із зручним управлінням і відмінною графікою, який дозволить вам відчути себе справжнім професіоналом. Потренувавшись для початку зі спеціальним спаринг-роботом, ви перейдете в режим кар’єри, де вас чекають понад 30 супротивників, кожен — зі своїм унікальним стилем гри.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *