Знижки на програми та ігри в Google Play 14 березня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Secret Files Sam Peters

Шикарна інтерактивна новела з чарівною красунею в головній ролі. Граючи за цю тендітну дівчину з чоловічим ім’ям, ви будете бродити по Африці, в пошуках інформації про інопланетної ДНК, виявленої в генетичному коді місцевих водоростей.

Завантажити в google play

Знижки

Sleep as Android

Трекер сну і будильник, вміє вибрати найкращий момент для вашого пробудження. Додаток з допомогою акселерометра і мікрофона буде фіксувати ваші рухи, визначаючи фази швидкого й повільного сну, а потім розрахувати оптимальний час для пробудження (плюс-мінус кілька хвилин від запланованого) і розбудить вас приємними звуками природи.

Завантажити в google play

Prison Run and Gun

Динамічний екшен-платформер про втечу з в’язниці. Вам належить грати за ув’язненого, який опинився в гущі подій під час тюремного бунту, подолати 30 захоплюючих рівнів і вибратися на бажану свободу.

Завантажити в google play

Sproggiwood

Добротна roguelike з глибоким геймплеєм. Вам потрібно буде дослідити підземелля за допомогою одного з шести героїв, виконувати сюжетні завдання і будувати свою цивілізацію. Не лякайтеся несерйозною мультяшною графіки: рецензії на цю гру виключно позитивні.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *