Знижки на програми та ігри в Google Play 13 грудня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

C Locker Pro

Просунутий аналог стандартного екрану блокування, який задовольнить навіть найвимогливіших любителів персоналізації. C Locker дозволяє не тільки налаштувати зовнішній вигляд екрану блокування, але і вивести на нього величезну кількість різної інформації.

Завантажити в google play

Ігри розуму Pro

Наш мозок потребує тренуванні не менше, ніж тіло! Розім’яти звивини ви зможете з цим набором інтерактивних головоломок для розвитку різних навичок, включаючи пам’ять, реакцію і багато іншого. Є можливість змагатися з іншими гравцями і бити їх рекорди.

Завантажити в google play

Ghosts of Memories

Схожа на Monument Valley головоломка, яка розповість про пригоди самотнього подорожнього, що відправився в небезпечну подорож, щоб врятувати укладену в кристал дівчину. Красива графіка і саундтрек дуже добре передають атмосферу забутих древніх цивілізацій, до частинкам яких ви доторкнетеся в ході гри.

Завантажити в google play

Kiwanuka

Захоплююча головоломка, в якій потрібно управляти натовпом чоловічків, проводити їх за рівнями і долати різні перешкоди. Як могутнє божество, ви будете вказувати їм шлях блискавками і робити містки, щоб перевести через прірви. За концепцією дуже нагадує Lemmings.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *