Знижки на програми та ігри в Google Play 12 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Знижки

BlackCam Pro

Спеціалізоване додаток для створення чорно-білих фотографій. Незважаючи на уявну простоту, BlackCam містить безліч налаштувань, щоб відобразити цікавий момент в кращому вигляді. З ним ви зможете зробити фото, яке точно приверне увагу!

Завантажити в google play

Royal Bounty HD

Ідейний послідовник покрокових рольових ігор старої школи. Геймери зі стажем з першого погляду розпізнають king’s Bounty або HoMM 3. Але це нітрохи не псує гру і враження від неї. Все виглядає саме так, як і повинно.

Завантажити в google play

Blek

Цікава і не схожа на інші головоломка. Мета гри досить проста: з’єднати кольорові точки на екрані, провівши траєкторію таким чином, щоб вона не проходила через чорні точки. Однак з кожним рівнем складність підвищується, так і на підказки розраховувати не доводиться — їх просто немає.

Завантажити в google play

Talisman: The Horus Heresy

Тактична стратегія за мотивами настільної гри Talisman в сеттінге Warhammer 40,000. Вибравши один із 18 легіонів космодесант і головного героя, можна поборотися одночасно з чотирма гравцями. Приготуйтеся до складної грі і довгим партіям на кілька годин. Тут все серйозно.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *