Знижки на програми та ігри в Google Play 12 липня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play в нашій щоденній рубриці. Ми відбираємо для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Gifstory

Для випадків, коли фото недостатньо, придумали гифки. З Gifstory ви зможете створювати круту анімацію, передаючи настрій моменту повною мірою. Поділитися кількома секундами з вашого життя можна будь-яким зручним способом, попередньо обробивши діфку відповідним по стилю ефектом. Швидко, зручно, і красиво.

Завантажити в google play

Знижки

Pocket Workouts Champion

Колекція занять і тренувальних планів від популярного ресурсу DAREBEE. Тут ви знайдете 250 вправ, розбитих на сім різних категорій і рівнів складності. Вибирайте мета або показник, який хочете розвинути, і вперед.

Завантажити в google play

Smart Booster Pro

Утиліта для вивільнення пам’яті, яка добре справляється з оптимізацією на пристроях, де цієї самої пам’яті не так багато. Вміє на основі декількох шаблонів автоматично завершувати роботу додатків, що витрачають ресурси, а також має віджет для вивільнення пам’яті в один клік.

Завантажити в google play

Carcassonne

Одна з найпопулярніших настільних ігор в світі. Вам належить будувати замки, дороги, церкви, а також захоплювати поля і замикати чоловічків суперника. В Carcassonne багато цікавих доповнень, які різноманітять гру й внесуть нові фарби. Зовні гра дуже схожа з паперовою версією і залишає тільки приємні враження.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *